Özellikler

 

Endüstriyel güçte bir araç: Yeni Daily Şasi Kabin, her türlü zor sahalarda kullanım bakımından yenilmezdir. Şehirlerde ise çevik ve taşımacılıkta hızlıdır. Tek veya çift arka tekerlekle, sıkı çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Sabit kasa ve damperli kasa üst yapıları, soğutmalı panelvan kasaları ve atık toplama araçları, ambulans ve karavan gibi özel uygulamalar için ideal çözümdür.

Kuvvetli güçlü yapısı , dayanıklı bir şekilde üretilmiş  güçlü bir şasiyle elde edilir ve tüm kasa tipleri için mükemmel destek sağlar. Her türlü üstyapı için tasarlanmış bu şasi tamamen düz bir  yüzey sağladığı için, kasa ve ekipman imalatçılarının favorisidir. Şanzıman, 180 Nm’ye kadar  tork sunabilen flanşlı bir PTO monte edebilme olanağına sahiptir.

Üstyapıcı  Modülü, aracın elektronik aksamını üst yapının aksamına entegre etmek için geliştirilmiştir. Tüm bağlantılar, standart CAN bağlantılarıdır. 

 


6 yolcu + sürücü koltuklu çift kabin versiyonu, ekip taşıma gerektiren görevlerde özellikle avantajlıdır. Yeni Daily, B tipi sürücü ehliyetiyle kullanılabilir (3,5 tona kadar azami yüklü ağırlık).